Testy nowości rynkowych

  

Trendy sezonu

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 08, sierpień 2016 Super User Drukuj E-mail

Co będzie modne w jesieni i zimie 2016 r.

Lato w pełni, a to oznacza, że należy powoli zacząć się rozglądać za trendami jakie wyznaczyli projektanci na sezon jesień/zima 2016. Poniżej prezentujemy najważniejsze zasady, jakie będą rządzić mogą w drugiej połowie roku.

 

 

  1. Wybierając kolory na ten sezon projektanci kierowali się zasadą „pragniena siły, spokoju i optymizmu”. Tak przyajmniej twierdzi Instytut Pantone, który jak co sezon publikuje raport najmodniejszych kolorów w przyszłym sezonie, tym razem wybrano aż 10 barw są to: Riverside, Airy Blue, Sharkskin, Aurora Red, Warm Taupe, Dusty Cedar, Lush Meadow, Spicy Mustard, Potter's Clay, Bodacious.

  2. Powraca moda na spódnice do połowy łydki. Sani Lourent i inni projektanci będą chcieli przekonać kobiety do spódnic długości 3/4. Podobną długość projektanci przewidują dla najmodniejszych w tym sezonie płaszczy. Spodnie natomiast wykonane z różnych materiałów powinny być szerokie na całej długości.

  3. Wysokie buty to podstawa, wracamy więc do kozaków wszelkiej długości, tym razem wszystko wskazuje na to, że na będą to buty na grubych obcasach. 

Odsłony: 5713

Fashion