Testy nowości rynkowych

  

Sculptra - eliksiry młodości

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: środa, 10, maj 2017 Super User

Dermatolodzy przekonują, że w dzisiejszych czasach możemy nie tylko zatrzymać czas, lecz cofnąć wskazówki do tyłu. Chodzi oczywiście o wskazówki zegara biologicznego naszego organizmu. Jeśli tylko chcemy możemy czuć się i wyglądać tak dobrze, jak kilka, a nawet kilkanaście lat wstecz. Czy bycie wiecznie młodą oraz piękną to marzenie każdej z pań? Czy istnieją cudowne sposoby, które bez operacji pozwolą nam cofnąć efekty starzenia i odzyskać dawną urodę?

 

Magicznego leku nie ma, jednak współczesna medycyna estetyczna potrafi wiele, w dodatku postępy w tej dziedzinie idą tak szybko, że współczesne zabiegi nie są już tak ingerujące w nasz organizm i przeprowadzane są bez użycia skalpela. Czy można zatem odzyskać utraconą młodość? Aby leczenie było skuteczne, należy najpierw poznać objawy i mechanizmy powodujące zmiany w naszym organizmie.

 

 

 

Kolagen to główne białko naszego ciała, bardzo odporne na rozciąganie, odpowiada za to jak jędrna i elastyczna jest nasza cera. Bez odpowiedniej ilości kolagenu:

 

  • nasz organizm traci sprężystość,
  • cera wiotczeje
  • i pojawiają się zmarszczki.

 

Postępujący wraz z wiekiem spadek tkanki tłuszczowej również powoduje, że nasze ciało traci jędrność oraz pełny kształt. Twarz staje się coraz szczuplejsza, policzki wyglądają na zapadnięte, a nadmiar skóry zaczyna nieestetycznie obwisać, przez co wyglądamy starzej.

 

 

Czy możemy w jakiś sposób przeciwdziałać starzeniu?

 

Najpopularniejszym sposobem są preparaty wypełniające. Dzięki nim zwiotczałe tkanki znów nabierają objętości, ciało staje się pełniejsze, a skóra gładsza. Równocześnie pobudzamy komórki całego ciała do produkcji kolagenu, aby skóra odmładzała się również od wewnątrz.

 

Jednym z popularnym preparatów redukujących objawy starzenia jest Sculptra. Przez lekarzy nazywana „eliksirem młodości” silnie stymuluje w organizmie produkcję kolagenu, o czym więcej dowiemy się na stronie - https://www.venus-beauty.com.pl. Sculptra rozkłada się w ludzkim organizmie i jest bezpieczna do stosowania. Nadaje się również do stosowania jako implant wypełniający zwiotczałe i zapadnięte części ciała lub twarzy. Można nią wypełnić kontur twarzy, bruzdy szyjne oraz brzuszne. Świetnie sprawdza się przy korygowaniu opadających policzków, odmładza wygląd twarzy. Poleca się szczególnie osobom powyżej 35 roku życia, kobietom których ciało na skutek ciąży lub drastycznej diety traci elastyczność, i wszystkim którzy borykają się z problemem zwisającej skóry.

 

      

 

 

Czy istnieje duże ryzyko powikłań po zabiegach medycyny estetycznej?

 

Zabiegi są w pełni bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wymagają rekonwalescencji. Przez kilka dni po zabiegu zaleca się unikania kąpieli słonecznych, sauny, a także intensywnego wysiłku fizycznego. Możliwe działania niepożądane jakie mogą wystąpić to krwawienie, ból, zaczerwienienie, krwiak lub niewielki obrzęk np. w miejscu wstrzyknięcia Skulptry. Objawy te zazwyczaj ustępują w ciągu 4-6 dni. Pod skórą w obszarze poddanym zabiegowi mogą się także tworzyć mikro zgrubienia, które z czasem znikną. Trwałość rezultatów w przypadku zabiegów medycyny estetycznej jest kwestią indywidualną, zależną głównie od stopnia zaawansowania procesu starzenia, a także predyspozycji genetycznych i trybu życia. W wielu przypadkach uzyskane efekty utrzymują się nawet do 2 lat.

 

 

Urodowe triki

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: poniedziałek, 08, sierpień 2016 Super User

Kilka sposobów na zatuszowanie niedoskonałości urody

Każda z nas ma jakieś kompleksy i niedoskonałości, które chciałaby ukryć przed światem, poniżej prezentujemy tricki modowo – urodowe dla tych z Was, które dotknęły najczęściej występujące problemy:

 

Sposób na niedoskonałości sylwetki

Wszystkie mamy jakieś niedoskonałości sylwetki, można je zgrabnie ukryć, jeśli podczas kupowania ubrań będziemy pamiętać o jednej zasadzie: proporca jest pięknem. A to oznacza, że powinnyśmy wybierać takie ubrania, które będą sprawiały, że nasze ramiona i biodra będą wyglądały jakby miały tę samą szerokość. Koniecznie też podkreślajmy talię, a jeśli jej nie mamy, kupujmy ubrana i dodatki, które ją dla nas stworzą.

 

Sposób na niedoskonałości cery

 

Jest wiele problemów, które dotykają naszą cerę, doraźnym sposobem na ich ukrycie jest zakup dobrego, kryjącego i matującego podkładu. W dłuższej perspektywie warto zainwestować w zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd cery i oczywiście peeling oraz powinnyśmy nawiązać bliższą znajomość z kremem zawierającym filtr UV, należy go stosować nawet zimą!

Nowoczesna stomatologia

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: poniedziałek, 08, sierpień 2016 Super User

Technologia dla białego uśmiechu

Współcześnie każdy dba o biały uśmiech, jest to bardzo pozytywny trend, bowiem dzięki temu poprawiamy swój wygląd i dbamy o zdrowie jamy ustnej. Stomatologia również podąża za tym śladem oferując na coraz więcej zabiegów poprawiających wygląd zębów, przyjrzyjmy się więc im bliżej.

 

Wybielanie zębów

Obecnie w gabinetach dentystycznych stosuje się dwie metody wybielania zębów laserową i nakładkową.

 

A. Metoda nakładkowa – najpierw dentysta wykonuje odlew zębów i przygotowuje dwie silikonowe nakładki, które wraz ze specjalnym preparatem pacjenta zabiera do domu. Gdzie przez 2 do 4 tygodni samodzielnie przez 4 godziny dziennie lub w czasie snu pacjent nosi nakładki ze środkiem wybielającym.

 

B. Metoda laserowa – zabieg trwa od 30 minut do godziny, najpierw dentysta zakłada na dziąsła żel ochronny i utwardza go lampą UV, a następnie nakłada środek wybielający, który naświetla go laserem przez kwadrans.

 

Piaskowanie

Jest to zabieg, który usuwa z zębów przebarwienia, osady i pozostałości kamienia nazębnego. Wykonywane jest wodą pod ciśnieniem zawierającą wodorowęglan sodu oraz inne substancje.

 

 

Fashion