Testy nowości rynkowych

  

Must have

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 08, sierpień 2016 Super User Drukuj E-mail

Niezbędnik modowy

Trendy w modzie zmieniają się z roku na rok, a w zasadzie nawet co pół roku, są jednak takie elementy garderoby, które nigdy z mody nie wychodzą, a dodają nam szyku i sprawiają, że ludzie oglądają się za nami na ulicy. Poniżej prezentujemy te elementy garderoby, które zawsze powinnaś mieć w swojej szafie, bez względu na aktualnie obowiązujące trendy.

 

Mała Czarna - krótka, prosta czarna sukienka, którą do mody wprowadziła Coco Chanel i która z mody nigdy nie wychodzi. Idealna sukienka na niemal każdą okazję. Można ją bez trudu przemienić w najmodniejszy strój poprzez dobór odpowiednich dodatków. To jednak z tych sukienek, w której każdy wygląda dobrze.

 

 

Szpilki – trendy w butach zmieniają się tak szybko jak w ubraniach, jednak szpilki są w modzie obuwniczej, tym czym mała czarna w odzieżowej. Nigdy nie wychodzą z mody i zawsze są elementem, który doda Ci elegancji i pewności siebie. Buty na słupkach, koturny, szerokie obcasy – moda na te wszystkie rodzaje butów przemija, ale szpilki zawsze są w modzie.  

Odsłony: 6631

Fashion