Testy nowości rynkowych

  

Co to są licówki? Cena za piękny uśmiech!

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: czwartek, 24, styczeń 2019 Super User Drukuj E-mail

 

W gabinecie stomatologicznym villa-dentica.eu/leczenie/licowki/ proponują cały zakres usług stomatologicznych, włącznie z medycyną estetyczną, która staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Licówki to najczęściej wybierane rozwiązanie przez pacjentów. Cena na te usługi nie jest mała, jednak piękny uśmiech jest tego wart. Osoby, które panicznie boją się dentysty nie mają zupełnie świadomości, jak bardzo rozwinęła się stomatologia. Dziś do lekarza idziemy nie tylko po to, żeby wyleczyć bądź wyrwać zęby, ale również po to na przykład, żeby założyć licówki. Cena na taki zabieg różni się w zależności od wybranego materiału oraz kliniki, którą pacjent wybiera.

 

Czym są licówki? To właściwie cieniutki płatki, które są przyklejane na powierzchnie zęba. Jeżeli chcesz wyrównać kolor zębów lub ich kształt, koniecznie sięgnij po licówki, cena nie powinna ciebie przerażać, bo zdrowy, piękny, czarujący uśmiech kosztuje o wiele więcej. Licówki nadają zębom wymarzony wygląd bez konieczności długotrwałego i kosztownego leczenia. Założenie licówek nie trwa zbyt długo, cena pięknego uśmiechu to tylko trzy wizyty u dentysty. Licówka umożliwia ich rozjaśnienie, wydłużenie, poszerzenie, a nawet likwidację szpar między zębami, co jest problemem wielu osób dziś. Nie trzeba już dalej się krępować i przykrywać buzię, kiedy się śmiejesz, wystarczy dobrze dobrać licówki. Cena będzie wyznaczona przez lekarza dla każdego indywidualnie w zależności od wielu czynników, dlatego warto umówić się na konsultację i ustalić wstępny plan leczenia, który będzie uzależniony przede wszystkim od stanu uzębienia. Cena może być znacznie wyższa, jeżeli oprócz założenia licówek zaistnieje potrzeba leczenia niektórych zębów, co jest koniecznym warunkiem do założenia licówek.

 

 

Najlepsze licówki, to są licówki, które projektowane są indywidualnie dla każdego klienta, mogą być one zrobione z kompozytu lub porcelany.

 

Odsłony: 916

Fashion