Testy nowości rynkowych

  

Cud terapii Gersona – dieta nie tylko na raka.

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: wtorek, 24, lipiec 2018 Super User Drukuj E-mail

Osoby, które miały styczności z chorobą nowotworową za pewne słyszały o terapii Gersona, wiele z nich ta terapia potrafiła uzdrowić. Dzięki świeżowyciskanym sokom oraz kawie terapeutycznej, które można zamówić w sklepie internetowym ( strona ) terapia Gersona potrafi przewrócić zdrowie niemal każdemu.

 

Ważnym elementem terapii jest nie tylko dieta, ale też lewatywa z kawy bez której dieta nie jest tak skuteczna. Dzięki jednoczesnemu stosowaniu diety oraz lewatywy organizm osoby chorej oczyszcza się z toksyn, buduje się odporność oraz przewraca się możliwość samouzdrawienia. Cud terapii Gersona nie jest jednak udowodniony naukowo, wręcz przeciwnie, terapia budzi sporo kontrowersji i lekarzy często twierdzą, że jest ona niebezpieczna.

 

Terapia Gersona jest przeznaczona nie tylko dla osób choprych na raka, ale również dla tych, co zmagają się z chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak cukrzyca, choroby serca i płuc oraz chorobami autoimunologicznymi jak na przykład choroby tarczycy.

 

Zdaniem lekarza, który wymyślił terapię, tradycyjna żywność jest pozbawiona wartości odżywczych i ma wiele toksyn w sobie, spożycie takiej żywności więcej szkodzi ludziom. Owoce i warzywa natopmiast dostarczają składniki odżywcze oraz oczyszczają organizm.

Odsłony: 934

Fashion