Testy nowości rynkowych

  

Jak wygląda konsultacja przed plastyką brzucha?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: piątek, 15, czerwiec 2018 Super User Drukuj E-mail

 

Za każdym razem wymagana jest konsultacja przed zabiegowa w toku której doktor omawia wszystkie szczegóły odnoszące przygotowania przed i postępowania po operacji, oraz wyjaśnia wątpliwości dotyczące tego czym jest plastyka brzucha. Tu drpabianczyk.pl/zabiegi/plastyka-brzucha zajmują się tym zawodowo. Potrzebne przed zakwalifikowaniem do plastyki jest dobry stan zdrowia, brak innych chorób lub ich prawidłowe leczenie, niepalenie papierosów, prawidłowe wyniki zleconych badań laboratoryjnych i innych badań dodatkowych, oraz pozytywna kwalifikacja lekarza anestezjologa do zabiegu w znieczuleniu ogólnym do operacji brzucha. W przypadku występowania jakichkolwiek chorób przewlekłych należy poinformować o nich lekarza. Nie należy przyjmować leków rozrzedzających krew i co bardzo ważne bezwzględnie zaprzestać palenia papierosów na miesiąc przed i miesiąc po zabiegu! Pacjenci, którzy mają nadwagę nie mogą być zakwalifikowani do zabiegu. W pierwszej kolejności należy uzyskać odpowiednią wagę ciała nieprzekraczającą BMI 25. Plastyka brzucha nie służy odchudzaniu!

 

W jakim mieście poddać się zabiegowi?

 

plastyka

Miasto

Poza miastem

Liczba przyjmowanych klientek

28

56

Liczba osób z małym doświadczeniem w operacji brzucha

12

4

Liczba osób z bogatym doświadczeniem

6

22

 

Plastyka brzucha to nowoczesny zabieg dzięki któremu poczujesz się piękna i kobieca. Nie ma niczego wspanialszego niż bez kompleksów położyć się na gorącej, piaszczystej plaży i zrelaksować nie myśląc o tym jak się jest postrzeganym przez społeczeństwo.

 

Powinnaś pamiętać, że zabieg wykonujesz przede wszystkim dla siebie i to twoja samoocena jest najpotrzebniejsza do tego.

 

Odsłony: 866

Fashion