Testy nowości rynkowych

  

Czym jest zabieg na podniesienie brwi?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: środa, 18, kwiecień 2018 Super User Drukuj E-mail

 

Podniesienie okolic brwi to zabieg, który dotyczy korekcji 1/3 górnej części twarzy. Równocześnie podniesienie brwi uzyskuje się wzrost napięcia skóry czoła, czyli jednoczesne skorygowanie zmarszczek poziomych czoła.


Można wyróżnić kilka typów zabiegów korygujących okolicę czoła. Najbardziej radykalnym zabiegiem jest tradycyjny lifting brwi polegający na nacięciu skóry czoła i skroni na całej szerokości. drpabianczyk.pl/zabiegi/podniesienie-brwi-czola poleca różne rozwiązania. podniesienie powinno być poprowadzone w taki sposób aby blizna została ukryta, czyli w linii przed włosem albo w obszarze skóry owłosionej czoła i skroni.

 

Ile jest rodzajów takich zabiegów?

 

Lifting skroniowy, który polega na nacięciu skóry tylko w okolicach skroniowych, lewej i prawej natomiast cięcie nie jest przedłużane w części środkowej czoła. Jednym z mniej inwazyjnych zabiegów jest lifting endoskopowy brwi polegający na wykonaniu 3 drobnych nacięć w skórze owłosionej głowy przez które wykonuje się tunele podskórne w kierunku brwi, a skórę podniesioną się i fiksuje w wyższym położeniu. Jest dozwolone również wykonać cięcie tuż nad granicą skóry owłosionej brwi i poprzez wycięcie jej nadmiaru uzyskać uniesienie linii. Podniesienie brwi to świetna metoda aby szybko i bezboleśnie się odmłodzić, poczuć się zadbaną i piękną osobą.

 

 

 

Odsłony: 1281

Fashion