Testy nowości rynkowych

  

ZAMSZ ZAWSZE NA TOPIE

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 15, maj 2017 Super User Drukuj E-mail

Ubrania z zamszu znowu zyskują na popularności. Już od dwóch sezonów możemy obserwować narastającą liczbę asortymentu w sklepach, wykonanego właśnie z tego materiału. Zamsz to:

 

  • oryginalność,
  • lekkość,
  • bycie na topie,
  • nietuzinkowość

 

 

Nie ma się co więc dziwić, że wraca do łask. Jeśli już zdecydujemy się na jakiś element zamszowy, warto wiedzieć, z czym dokładnie to skomponować. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim płaszcze zamszowe. Jeden z ciekawszych fasonów znajdziemy na stronie tego sklepu - www.kostes.eu/pl/okrycia-wierzchnie/30-plaszcz-zamszowy-khaki.html. Taka stonowana kolorystyka jest teraz w modzie.

 

 

Jak nosić zamsz?

 

Zamszowe ubrania są niezwykle ciekawe. Zwłaszcza te odbiegające od klasycznych kolorów, czyli zamsz barwiony. Z czym go nosić? Dobranie reszty stroju do zamszowej kurtki, płaszcza, sukienki, czy butów, nie jest wcale takie trudne. Pierwszą i chyba najistotniejszą rzeczą podczas doboru dodatków do odzieży z zamszu, na jakiej należy się skupić jest kolorystyka. Jeśli pod tym kątem wszystko będzie w porządku, prawdopodobnie cały strój nie będzie się ani trochę gryzł. Zamsz nie jest trudnym materiałem do skomponowania z resztą stylizacji, a odzież z zamszu, jakby nie patrzeć, przykuwa uwagę.

 

   

 

Warto zatem zastanowić się nad zakupem, na przykład, płaszcza lub innej części garderoby, która fantastycznie dopełni naszą stylizację. Materiał ten wymaga odpowiedniej pielęgnacji, jednakże bez wątpienia jest wart zachodu, o czym możemy poczytać w tym miejscu - http://avanti24.pl/Magazyn/1,150459,19821252,moda-na-zamsz-wielki-przeglad-propozycji-z-sieci.html.

 

Odsłony: 1363

Fashion