Testy nowości rynkowych

  

 

Nasz portal Fashionable or Loser powstał, dla tych którzy mają świadomość jak ważny jest wygląd zewnętrzny. Pierwsze wrażenie ma ogromne znacznie zarówno podczas poznawania nowych osób, jak i rozmów kwalifikacyjnych. Badania dowodzą, że ludzie lepiej traktują ludzi atrakcyjnych fizycznie.

 

Niektórzy twierdzą, że albo się ktoś rodzi pięknym, albo nie i nic tego nie zmieni. Nasza redakcja nie zgadza się z tym twierdzeniem, nie ma brzydkich ludzi, są tylko ludzie niezadbani. Atrakcyjność fizyczna to w dużej mierze styl ubierania się i odpowiedni makijaż, z nimi w parze idzie pewność siebie, która może otworzyć wiele drzwi.

 

Nasz cel to sprawić aby nasi Czytelnicy czuli się modni, atrakcyjni i pewni siebie, a osiągniemy to prezentując Wam najnowsze modowe trendy, opowiadając o zabiegach medycyny estetycznej, stomatologii i urodowych trickach. Z nami dowiecie się co piszczy w świecie mody i urody oraz jak tę wiedzę zastosować na samym sobie.

 

Jeśli tylko nurtuje Was jakiś temat związany z modą – piszcie. Odpowiemy Wam i innym Czytelniczkom poprzez nasze artykuły. Chcemy wspólnie z Wam tworzyć to miejsce dlatego chętnie wsłuchamy nawet krytycznych uwag, jeśli pozwolą nam one stworzyć portal o modzie, w którym każdy i każda z Was będzie czuł się komfortowo.    

 

  

 

Fashion